fbpx
اسلایدبرگزیدهجهانخبر خارجی

بازیگر پورن درباره رابطه جنسی با ترامپ تهدید به سکوت شده است

خبرگزاری یاش: استورمی دنیلز، مشهور به «استفانی کلیفورد» بازیگر مشهور فیلم‌های پورن در مصاحبه با شبکه خبری «سی‌بی‌اس» امریکا گفته است که وی درباره رابطه جنسی‌اش با دونالد ترامپ تهدید شد تا سکوت کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، وی روز (یک‌شنبه ۵ حمل) در این مصاحبه گفته است که در سال ۲۰۱۱ در یک پارکینگ و در حالی که دختر نوزادش همراهش بود از سوی یک مرد ناشناس تهدید شد تا در مورد رابطه با ترامپ سکوت اختیار کند.

این بازیگر پورن ۳۹ ساله در مصاحبه ۶۰ دقیقه با شبکه «سی‌بی‌اس» امریکا گفته است که وی به صورت مستقیم تهدید شده است. او می‌گوید، مردی به من نزدیک شد و گفت: «ترامپ را به حال خودش بگذار و داستان را فراموش کن».

استورمی دانیلز، مدعی است که در سال ۲۰۰۶ طی جریان مسابقه گلف با افراد مشهور در لیک تاهوی ایالت نوادا در امریکا، یک‌بار با ترامپ رابطه جنسی بدون کاندوم داشته است.

با این حال، ادعای رابطه جنسی دونالد ترامپ با استورمی دنیلز، در حالی مطرح می‌شود که کارن مک‌دوگال، مدل سابق مجله «پلی‌بوی» نیز هفته گذشته در مصاحبه‌ای با شبکه سی‌ان‌ان از یک رابطه جنسی ده ماهه با رئیس‌جمهور فعلی امریکا در سال ۲۰۰۶ خبر داده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن