fbpx
اسلایدجهانخبر خارجی

زنی با دیدن خبر جعلی مرگ شوهرش در اینترنت، خود و دو فرزندش را کشت

خبرگزاری یاش: مردی چینی که برای گرفتن پول بیمه عمر، مرگ خود را جعل کرده بود، باعث خودکشی زن و دو فرزندش شد. این مرد که با این کار باعث مرگ همسر و دو فرزندش شده، خود را به پلیس تسلیم کرده است.

به گزارش بی‌بی‌سی، زن این مرد چینی که خبر جعلی مرگ همسرش را شنید، خود و دو فرزندش را کشت. بر اساس گزارش، این مرد ۳۴ ساله «هی» نام دارد و پس از سقوط موترش در رودخانه وانمود کرد، مرده است، اما زنش از این نقشه آگاه نبوده است.

این مرد چینی روز جمعه هفته گذشته خودش در ولایت هونان واقع در جنوب چین تسلیم پولیس کرد. پولیس هونان گفته است که این مرد به اتهام کلاهبرداری از بیمه و خسارت عمدی به دارایی شخصی بازداشت شده است.

پولیس گفته است که آقای هی بدون اطلاع همسرش، قراردادی با بیمه به ارزش یک میلیون یوآن (۱۴۵۰۰ دالر) امضاء کرد و همسرش را به‌عنوان کسی که از این قرار سود می‌برد، معرفی کرده بود.

اما این مرد به تاریخ ۱۹ سپتمبر یک موتر قرض کرد تا در یک تصادف ساختگی، وانمود کند که کشته شده است. اکنون مشخص شده که او یک میلیون یوآن از بانک قرض گرفته است.

۱۱ اکتبر، جسد همسر سی و یک ساله، پسر چهار ساله و دختر سه ساله داخل حوض در نزدیکی خانه آن‌ها پیدا شد.

در پیام خودکشی که این زن در شبکه‌ اجتماعی وی‌چت گذاشته شده، نوشته که می‌خواهد شوهرش را همراهی کند و دوست دارد هر چهار عضو خانواده کنار هم باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن