fbpx
اسلایدجهانخبر خارجی

بررسی پرونده اتهام تجاوز جنسی علیه کریستیانو رونالدو در امریکا آغاز شد

خبرگزاری یاش: پولیس لاس وگاس پرونده زنی که ادعا می‌کند کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ به او تجاوز کرده را بار دیگر به جریان انداخت.

به گزارش بی‌بی‌سی، تحقیق در باره اتهام تجاوز مطرح شده از سوی یک زن ۳۴ ساله امریکایی بر ضد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال جهان دوباره آغاز شده است.

اتهام تجاوز جنسی رونالدو به این زن امریکایی برای نخستین بار روز جمعه بیست و هشتم سپتامبر رسانه‌ای شد که بلافاصله واکنش و تکذیب این ستاره فوتبالی را به همراه داشت.

مهاجم تیم یوونتوس ایتالیا و کاپیتان تیم ملی پرتغال روز یکشنبه با انتشار ویدئویی بر روی صفحه اینستاگرام خود خبر منتشر شده در این ارتباط را جعلی توصیف کرد و منکر هرگونه تجاوز جنسی به این دختر امریکایی در سال ۲۰۰۹ شد.

وکلای رونالدو می‌گویند از نشریه آلمانی اشپیگل که اولین بار گزارش مربوط به این اتهام را منتشر کرد، شکایت خواهند کرد.

به گزارش اشپیگل خانم مایورگای ۳۴ ساله کمی بعد از زمانی که مدعی است این حادثه اتفاق افتاده، فرم مربوط به تجاوز را در دفتر پلیس لاس‌وگاس پر کرده است.

اشپیگل همچنین نوشته است که سال ۲۰۱۰ او خارج از دادگاه با رونالدو توافق کرد که در ازای دریافت ۳۷۵۰۰۰ دلار، اتهامش را علنی نکند.

پولیس لاس‌وگاس می‌گوید که به شکایت خانم مایورگا در جون ۲۰۰۹ رسیدگی کرده ولی نامی از مظنون برده نشده بود: «زمانی که این حادثه گزارش شد، قربانی چیزی راجع به محل وقوع حادثه و شخص مظنون به بازرس‌ها نگفت. پرونده از سپتامبر ۲۰۱۸ با دیگر به جریان افتاده و بازپرس‌های ما مشغول بررسی اطلاعات تازه هستند».

در این گزارش آمده است که کاترین مایورگا از ترس تحقیر عمومی و متحمل شدن اقدامات تلافی جویانه از سوی کریستیانو رونالدو در شکایت اولیه از بردن نام وی خودداری و تنها به عبارت «یک فوتبالیست مشهور» برای توصیف فرد متجاوز بسنده کرده بود.

این پرونده اینک با شکایت مجدد کاترین مایورگا و ارائه جزئیات بیشتر در باره روز حادثه و هویت فرد متجاوز دوباره به جریان افتاده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن