fbpx
اسلایدافغانستانخبر داخلی

بازداشت ۳ پولیس در فاریاب به اتهام همکاری با ملا رسول لندی

خبرگزاری یاش: مقامات محلی در ولایت فاریاب از بازداشت سه پولیس به اتهام همکاری با ملا رسول لندی در سوءاستفاده جنسی از زنان در این ولایت خبر می‌دهند.

احمد جاوید بیدار، سخنگوی والی فاریاب به رسانه‌ها گفته است که نیروهای امنیتی دو پولیس زن و یک پولیس مرد را به اتهام زمینه‌سازی و کمک به ملا رسول در آزار و اذیت جنسی زنان در این ولایت بازداشت کرده‌اند.

در روزهای اخیر چندین فلم غیراخلاقی این شخص در شبکه‌های اجتماعی پخش شد که وی شماری از زنانی که صاحب طفل نمی‌شدند را فریب داده و به آنان تجاوز می‌کند.

گفته می‌شود قربانیان ملارسول زنانی بودند که صاحب طفل نمی‌شدند و در جستجوی راه حلی برای مشکل‌شان از طریق تعویذ و فال‌بینی، تن به خواسته‌های او می‌دادند.

در همین حال نقیب‌الله فایق، والی فاریاب گفته است که رسول لندی لکه بدنامی است، هرگاه دستگیر شود، جایی برای توقیف وجود ندارد، علمای دین فتوا صادر کردند تا رسول لندی در چهارراهی‌های شهر میمنه توسط مردم سنگسار شود.

سخنگوی والی فاریاب گفت که هنوز مشخص نیست ملا رسول کجا است و تلاش‌های پلیس برای پیدا کردن و بازداشت او به شدت ادامه دارد.

آقای بیدار تأکید کرده است که ملارسول تنها نبوده و گروهی را برای پیشبرد فعالیت‌هایش با خود داشته است.

مقامات ولایت فاریاب گفته‌اند اسناد به‌دست آمده نشان می‌دهد که این مرد از حدود سه تا چهارسال بدین سو، با استفاده از تجاوز به زنان مشغول استفاده‌جویی و کلاه‌برداری بوده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن