fbpx
اسلایدافغانستانخبر داخلیورزش

رقابت دوستانه فوتبال میان تیم‌های افغانستان و فلسطین بدون گل پایان یافت

خبرگزاری یاش: تیم ملی فوتبال افغانستان و فلسطین یک‌شنبه شب (۲۸ اسد) در ورزشگاه فدراسیون فوتبال کشور به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت.

هر دو تیم در ۹۶ دقیقه بازی تلاش کردند تا به گول دست یابند. اما تیم ملی فلسطین حملات بیشتری داشت که ویس عزیزی دروازه‌بان تیم ملی با درخشش‌اش دروازه خود را حفظ کرد تا بازی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه نخست، در دقایق نخست بازی، مهاجمین فلسطینی در حالی‌که سه دقیقه از رقابت سپری شده بود، دو بار با ضربات سهمگین تلاش کردند تا دروازه افغانستان را باز کنند، اما اویس عزیزی، دروازه‌بان افغانستان، این تلاش فلسطینی‌ها را با عکس العمل به موقع ناکام ساخت.

نیمه دوم بازی که شاهد تعویض‌های چندگانه هر دو تیم بود، پر هیجان‌تر از نیمۀ نخست بود.

دو تیم پیش از شروع این دیدار دوستانه، تمرینات فشرده‌‌ای را زیر نظر مربیان‌شان سپری کرده‌ بودند.

دو تیم پیش از این دو بار به صورت رفت و برگشت در بازی‌های مقدماتی راه یابی به جام جهانی در سال ۲۰۱۰ و یک بار در بازی‌های چلنج کپ آسیا در سال ۲۰۱۴ به مصاف هم رفتند که هر سه دیدار با پیروزی تیم ملی فوتبال فلسطین همراه بوده است.

در این رقابت با وجود نگرانی‌های امنیتی تعداد زیادی از تماشاچیان به شمول خانواده‌ها و شماری از مقام‌های دولتی به شمول عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه حکومت افغانستان، برای تماشای این رقابت دوستانه در استدیوم ورزشی فوتبال افغانستان حضور یافتند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن