fbpx
اسلایدجهانخبر خارجی

احترام به شاهزاده؛ اما نه تا این حد

خبرگزاری یاش: صحنه‌ای از ملاقات ترازمی نخست‌وزیر انگلستان با شاهزاده ویلیام که ماندگار شد؛ در این تصویر دیده می‌شود که نخست‌وزیر به نشانه احترام و ابراز ارادت پیش پای شهزاده چنان خم شده است که به تعبیر برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی«ستون فقرات شکست!».

این رفتار خانم می، کار به‌دست کاربران شبکه‌های اجتماعی داده و او به سوژه طنز و تمسخر تبدیل شده است. موتازالنور، با نشر این عکس در حساب توییترش نوشته است: «من توانایی‌های نخست‌وزیر را می‌ستایم. با وجودی که من ۴۱ سال دارم جرأت همچو تمرینات را ندارم که انجام دهم».

الیرجیکت، یک کار بر دیگر شبکه توییتر با انتشار ویدئوی ملاقات خانم می با ویلیام نوشته است: «به‌زودی نخست وزیر، خانواده سلطنتی را پرستش و عبادت خواهد کرد».

کاربران شبکه‌های اجتماعی به این اکتفا نکرده و مجموعه‌ای از رفتار‌های عجیب و غریب این سیاستمدار در گذشته را زیر و رو کرده‌اند. آنان تصاویر و ویدئوهایی را کنار هم گذاشته‌اند، که نشان می‌دهد خانم می بیش از حد معمول به اعضای خانواده سلطنتی ابراز احساسات و ارادت کرده است.

رفتارهایی از این دست از دید بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی نوع چاپلوسی و خود شیرینی است. چنین ژستی از یک نخست‌وزیر و آن هم در یکی از مدرن‌ترین کشورهای جهان عجیب‌تر به نظر می‌رسد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن