fbpx
اسلایدجهانخبر خارجی

زن و شوهر آلمانی به جرم تجاوز جنسی بر فرزند ۱۰ ساله‌شان زندانی شدند

خبرگزاری یاش: یک زن آلمانی و همسرش به جرم تجاوز جنسی بر فرزند ۱۰ ساله این زن، فحشای اجباری، تهیه و تولید تصاویر و فیلم سکس از پسر ۱۰ ساله و فروش آن در اینترنت، زندانی شدند.

محکمه‌ای در آلمان امروز (سه‌شنبه، ۱۶ اسد) حکم کرد که شوهر این زن به جرم ارتکاب ۲۱ مورد به تجاوز جنسی و مادر این کودک به ارتکاب ۱۹ مورد تجاوز جنسی بر فرزندش، ۱۲ سال زندانی شوند.

در حکم دادگاه آمده است که همسر این زن به دلیل داشتن پیشینه آزار جنسی کودکان، پس از تکمیل مدت حبس نیز زیر نظارت گرفته شود.

مقامات آلمانی گفته‌اند که مادر این پسر ۱۰ ساله از سوابق جرمی و نیز انحرافات جنسی شوهرش آگاه بوده است.

این دو نفر در اواخر ۲۰۱۴ با هم آشنا شده بودند و پس از یک سال، در ماه می ۲۰۱۵ با پیشنهاد پول نقد به پسر این زن، به بهره‌برداری جنسی از او آغاز کردند.

همچنین مطابق گزارش محکمه، این زوج به ۴ نفر دیگر نیز اجازه تجاوز جنسی بر این کودک را داده و از آنان در بدل تجاوز جنسی مکرر بر این کودک، مجموعا ۱۰ هزار یورو دریافت کرده بودند.

خبرگزاری اسوشیتدپرس گزارش داده است که تمام مدارک محکمه مستند بر اعترافات این زوج و نیز ویدیوهایی جریان سوءاستفاده جنسی از کودک می‌باشد.

حالا یک خانواده دیگر سرپرستی این پسر را بر عهده گرفته است. وکیل «برین» می‌گوید حال او با در نظر گرفتن شرایط‌‌‌ زندگی‌اش خوب است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن