fbpx
اسلایدافغانستانخبر داخلی

معترضان دروازه مقام ولایت میدان وردک را بستند

خبرگزاری یاش: مسئولان در ولایت میدان وردک می‌گویند که معترضان صبح امروز(دوشنبه،۱ اسد) دروازه مقام این ولایت را با گذاشتن یک کانتینر مسدود کرده و نسبت به استخدام‌ها در اداره محلی این ولایت اعتراض دارند.

عبدالرحمان منگل سخنگوی والی میدان وردک به خبرگزاری یاش گفت که هنوز دروازه مقام ولایت مسدود است و اعتراض‌ها نیز ادامه دارد.

حاجی احمد جعفری، عضو شورای ولایتی میدان وردک گفته است که معترضان نسبت به استخدام شهردار جدید این ولایت معترض‌اند و می‌گویند که پروسه استخدام شفاف نبوده و دو تن دیگر بیشتر از شهر دار جدید، نمره گرفته است.

ظریفه غفاری اخیرا به عنوان شهردار ولایت میدان وردک تعیین شد و قرار بود امروز خانم غفاری رسمأ از سوی مقام‌های محلی این ولایت، به حیث شهردار معرفی شود.

معترضان هم‌چنان تأکید کرده‌اند که در مکاتیبات رسمی این ولایت، به‌جای «میدان» باید نام «میدان وردک» ذکر شود. و همچنان دانشگاه این ولایت، از ساحه دره میدان به میدان شهر منتقل گردد.

در همین حال محمدعارف شاه جهان، والی میدان وردک گفته است که خواست معترضان مشارکت در امور سیاسی، عدالت اجتماعی و زندگی مسالمت‌آمیز است و ما با حکومت مرکزی هماهنگی می‌کنیم که به خواسته‌های آنان رسیدگی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن