fbpx
اسلایدافغانستانخبر داخلی

خواستگاری غیرمنتظره از «آریانا سعید» خواننده جنجالی و پرطرفدار

خبرگزاری یاش: حسیب سائد، مدیر برنامه‌های آریانا سعید خواننده مطرح کشور، در کانسرت امروز (شنبه، ۲۳ سرطان) وی در آسترالیا از او خواستگاری کرد و خانم سعید هم به او جواب مثبت داد.

مدیر برنامه‌های آریانا سعید در کانسرت خانم سعید در آسترالیا به روی استیج رفته و در حضور تماشاگران در سالن، از او درخواست ازدواج نمود.

آریانا سعید، آهنگساز، ترانه‌سرا و آوازخوان مشهور زن افغان است که در لندن زندگی می‌کند. او طرفداران زیادی در میان نسل جوان کشور دارد.

او یکی از خواننده‌های جنجالی کشور است که تا کنون فعالیت‌هایش واکنش‌های زیادی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی و بخصوص قشر محافظه‌کار کشور ایجاد کرده است.

وی در سال گذشته با وجود تهدیدات امنیتی، یک کانسرت در هوتل سرینا برگزار کرد و عواید آن را به بیجا شدگان حادثه میرزاولنگ اختصاص داد.

همچنین یکی از اجراهای جنجال‌برانگیز خانم سعید در یک کانسرت در پاریس بود. او در این اجرا لباسی به رنگ بدن پوشیده بود که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی افغان این اقدام را مغایر با ارزش‌های جامعه اسلامی عنوان کردند.

خانم سعید در واکنش به این انتقادها در صفحه فیسبوک خود ویدیویی منتشر کرد و این لباس را آتش زد. او گفت اگر لباس من مشکل اصلی جامعه افغانستان است، من با آتش زدن این لباس سعی می‌کنم مشکل افغانستان را حل کنم.

این خواننده زن، در سال ۲۰۱۶ از جمله ده شخص تأثیرگذار در افغانستان انتخاب شد.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن