fbpx
اسلایدافغانستانخبر داخلی

تجاوز سه مرد به یک دختر ۵ ساله افغان در خمینی شهر اصفهان

خبرگزاری یاش: رضا جعفری، رئیس اورژانس اجتماعی ایران با تأیید خبر تجاوز به دختر ۵ ساله افغان در خمینی شهر اصفهان، می‌گوید که این کودک هفته گذشته در حالی که در مقابل خانه مشغول بازی بوده، از سوی سه مرد متجاوز ربوده شده و پیکر نیمه جان او چند ساعت بعد در خرابه‌ای پیدا می‌شود.

وی افزوده است که این کودک از شفاخانه مرخص شده و تحت مراقبت‌های روانی و اجتماعی قرار دارد.

هنوز عاملان این اقدام شناسایی و دستگیر نشده‌اند.

هواگل ابراهیمی، مادر بهاره پنج ساله در مصاحبه با بی‌بی‌سی گفته است که دخترش چهارشنبه گذشته (۹ جوزا) حوالی ساعت ۱۰ صبح برای خرید نان بیرون رفته بود و بعد از سوی یک فرد ربوده شده و مورد تجاوز قرار می‌گیرد.

خانم ابراهیمی گفت که پولیس اصفهان به آنها گفته که عامل حادثه را حتماَ پیدا خواهد کرد ولی از آنها خواسته تا با رسانه‌ها در این مورد صحبت نکنند.

او افزود که پولیس تأکید دارد که عامل این حادثه حتماَ افغان بوده ولی به گفته او شاهدان و خود بهاره معتقد است که متجاوز ایرانی بوده است.

مسعود فریادی، مسئول امور حوادث و زندانیان سفارت افغانستان در تهران در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته است که سفارت این موضوع را از طریق مراجع قضایی ایران و کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان پیگیری می‌کند.

این نخستین‌بار نیست که یک دختر افغان در ایران مورد تجاوز قرار می‌گیرد. پیش از این نیز آزار جنسی و قتل یک کودک ۶ ساله افغان در مشهد خبرساز شده بود.

در دو سال گذشته این سومین باری است که خبر تجاوز به یک دختربچه افغان در ایران منتشر می‌شود. تنها تفاوت این است که این بار متجاوزان دختربچه را به قتل نرساندند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بستن